O MNIE

Gigolo z klasą, który zabierze Cię na ekscytującą randkę

W młodości zajmowałem się trochę modelingiem. Zanim zostałem panem do towarzystwa, byłem też profesjonalnym trenerem personalnym. Pracowałem z klientami nad ich formą i zdrową sylwetką, łącząc przyjemne z pożytecznym, bo sport to moja pasja. Od zawsze fascynują mnie podróże – te dalsze i te bliższe, ciągle staram się odkrywać nowe interesujące miejsca na świecie. Moją pasją są podróże, języki obce, moda, motoryzacja i po części architektura oraz dekoracja wnętrz. Według mnie życie to przygoda, dlatego staram się czerpać z niego pełnymi garściami. Interesuje się uwodzeniem kobiet i doskonale je rozumiem co sprawia, że moje usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Oprócz usług faceta do wynajęcia prowadzę swój biznes, który przynosi mi wiele satysfakcji.


Gigolo z klasą, który zabierze Cię na ekscytującą randkę

Jestem facetem do wynajęcia na najwyższym poziomie – szarmanckim, przystojnym, empatycznym i takie też usługi oferuję swoim klientkom. Nie traktuję naszych spotkań jako pracy, okazując prawdziwe emocje i uczucia podczas spotkania. Sprawię, że nasza randka będzie wyjątkowa, ekscytująca i niecodzienna, a Ty będziesz się dużo uśmiechać i poczujesz się szczęśliwa oraz doceniona. Mój przystojny wygląd, elegancki styl ubierania się, atrakcyjne ciało, ale i intelekt oraz poczucie humoru sprawią, że spędzisz ze mną ekscytujące chwile, które na długo zapadną w Twojej pamięci.

Sama zdecyduj czy zostanę Twoim facetem na jedną noc lub na dłużej czy przyjacielem, z którym spędzisz miło czas. Mogę wyjść z Tobą do kina lub do restauracji. Zostanę Twoim kierowcą, dotrzymam Ci towarzystwa na bankiecie firmowym, będę facetem do wynajęcia na wesele oraz przeistoczę się w trenera personalnego, który zadba o Twoją zdrową sylwetkę. Będę facetem na Twoich zasadach, adorując Cię i będąc szarmanckim – wszystko po to, abyś poczuła się wyjątkowo.


Napisz do mnie i umówmy się na spotkanie.